Návod ako si oddýchnuť od učenia a nezabiť mozgové bunky: Zájdite do kina

Prvý mesiac nového školského roka máme za sebou. Študenti sa pomaly vracajú do starých koľají. My, prváci, sme si už zvykli na novú školu a priateľov. No každý z nás potrebuje popri učení aj oddych. Prečo teda nezájsť do kina? V dnešnej dobe prichádza do kín množstvo veľmi dobrých filmov.

Niekedy je naozaj veľmi náročné vybrať si iba jeden film, na ktorý by sme sa chceli pozrieť. Preto máme pre vás dva najnavštevovanejšie.

Pre milovníkov sci-fi si legendárny režisér Ridley Scott pripravil film Marťan. Film je o astronautovi, ktorého posádka si myslí, že zahynul v prašnej  búrke na Marse ,a preto sa vracajú na Zem bez neho. On je však stále nažive. Aj napriek obmedzeným zásobám  sa mu podarí vyslať signál na Zem. Spolupracovníci v NASA sa budú snažiť dostať ho späť domov. Vo filme si zahrali napríklad Matt Damon alebo Jessica Chastain. Film mal u nás premiéru 1.10.2015.

 

Ak máte radšej rozprávky, určite odporúčame pozrieť si pokračovanie príbehu Hotel Transylvánia 2. Aj keď je to hlavne pre detské obecenstvo ako uvoľnenie padnú vhod každému z nás. Pokračovanie príbehu o najznámejších strašidlách v histórií si môžete v našich kinách pozrieť taktiež od 1.10.2015.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *