Mať svoj štýl sa oplatí

Módne trendy prichádzajú najmä z Hollywoodu. Zahraničné celebritky nám udávajú, čo sa bude nosiť. Sú aj ľudia, ktorých tieto chvíľkové módne ošiale nezaujímajú.

Jablková technika
Nosím to, čo sa mi páči. Určite by som si na seba neobliekla veľký kostým tučného jablka. aj keby to bolo IN. Niektoré sezóny vtipne naozaj vyzerajú. Samozrejme, treba dbať o to, aby to čo dáme na seba dobre vyznelo, ale súčasne si zachovávať svoj osobitný štýl.

Pozor na prešľapy!
Je dôležité mať svoj vlastný štýl, ale vedieť aj svoje hranice a obliecť sa do toho, čo vám vek dovoľuje. Na druhej strane obdivujem ženy, ktoré sa vedia aj s pribúdajúcim vekom vždy pekne obliecť.

Nebojte sa ich
Doplnky sú v módnom svete veľkým pomocníkom. Nielenže nám často zachránia krk pred fiaskom, ale aj vylepšujú celkový výzor outfitu. Preto ak sa vám zdá, že práve ten nádherný náhrdelník, ktorý ste videli minulý týždeň vo výklade alebo tie zlaté hodinky, by na vás vyzerali príliš gýčovo až vtipne štipnite sa do ramena, pretože doplnkami nikdy nič nepokazíte. Práve naopak!

Na záver. Nebojte sa svoju kreativitu ukázať verejnosti. Dajte voľný priebeh svojmu štýlu a hlavne buďte originálnou, lebo kópia sa už v dnešnom svete nenosí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *