Insta démon

Kto? Prečo? Niektorých až príliš, iných menej, ale i tak všetkých aspoň trochu zaujíma školská záhada TheShepherdOfFallen. Dlhé pátrania a neochota odpovedať na hocijaké otázky prezrádzajúce niečo viac? Prinášame vám niečo z toho nič, čo minimálne naši malí, milí prváci nevedia.

Nechceme zverejňovať mená, iniciály či adresy bydliska, veď ak by niekto naozaj tak veľmi chcel zistiť, kto sa za týmto instagramovým tajomstvom skrýva, zistí si to určite sám. Povieme vám však veci, na ktoré by vám možno neodpovedal, ak by ste mu len tak napísali. Súdime to podla toho, že vytiahnuť z neho vôbec tieto informácie bol i pre nás boj.

Mnoho z nás, teda väčšina, si nepamätá, ako celé toto tajomstvo vlastne vzniklo, boli sme len takými objavovateľmi niečoho, čo tu už bolo. Pozrime sa teda na The Shepherd od začiatku.

Začiatok? Ako to vzniklo a vlastne prečo?

Na úplnom začiatku to bol iba akýsi funny account 2 ľudí. Možno dnes už málokto vie, že na prelome rokov 2016/2017 sa tu dokonca uverejňovali fotky. Tie sa ale neskôr zmazali a potom dostali prístup k účtu aj ďalší ľudia. Nič seriózne však, s týmto účtom, plánované nikdy nebolo.

Fotky? Mali o vás niečo prezradiť? Alebo to bolo len také “dajme tam čokoľvek”?

Viac, ako fotky to boli skôr umelecky ladené zábery.

Takže to mal byť pôvodne umelecký account?
Áno, dá sa povedať. V období fotiek to možno považovať za určitý malý umelecký projekt. 

Z predošlých odpovedí, sme sa teda dozvedeli, že k účtu má prístup viac než 1 človek. Koľko vás tu teda je?

K účtu má prístup niekoľko ľudí, komunikáciu s tebou má však na starosť len jeden z nás.


A s ostatnými ľuďmi? Komunikuje cez správy vždy len jeden z vás?
Píše ten, kto si správy prečíta, ako prvý. Ale nemysli si, zase toľko ľudí sem nepíše.

Fotky sa vymazali, stratili a s nimi aj umelecký podtón tohto účtu. Pýtali sme sa teda už na iné aspekty a snažili niekam posunúť.

Vyznal si niekomu prostredníctvom tohto účtu niekedy lásku, alebo nadával niekomu?
Nie.

Táto odpoveď ma samú obzvlášť prekvapila. Ďalej som sa pýtala, či písal ľuďom ktorých sledoval, aby sa dostali do povedomia alebo aký dôvod na to mali?
Prečo by som mal tým ľuďom písať? Nechceli sme sa s nikým zoznamovať.


Po ešte niekoľkých mojich dobiedzajúcich otázkach sa táto osoba zobrala a viac som sa nedozvedela. Hovoria však, že v minulosti tento účet niekto zbytočne zveličil a tak ako všetko, aj oni mali svojich 15 minút slávy, ktorá už ale vymizla. Účet chcú postupom času deaktivovať, takže ak máš ešte akúkoľvek potrebu kontaktovať TheStepherdOfFallen, naplň si ju kým môžeš.


Autor:  Natália Viskupičová, II.B

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *