Fresh ráno

Po troch dlhých dňoch strávených vo Zvolene ma dnes prebudilo čosi osviežujúce. V poslednom čase som veľa smiechu nezažil, keďže som bol na vyhodnotení súťaže Štúrovo pero, kde sa náš časopis neumiestnil. Áno, aj som si poplakal.

Ale dnes ma čakala správa od profesora Guldana, ktorý začal s filmovým krúžkom natáčať niečo, o čo sa televízne noviny, ktoré sú v ponuke krúžkov na našej škole niekoľko rokov, pokúšajú už hodne dlho.
Isto sa nájde niekoľko haters- hlavne zo strany vyšších ročníkov, no musím ich dopredu upozorniť na fakt, že oni nič takého nedokázali.
Nehovorím, že by sa nedalo niečo vylepšiť, ako napríklad naučiť moderátora, Davida Hangonyiho, nestresovať pred kamerou alebo pracovať lepšie s mikrofónom, ale to sa na škole učíme. Alebo mali učiť…
Konečne! Prvé slovo, ktoré mi napadá, keď sa pozriem na prvákov, ktorí začínajú niečo robiť a odôvodnia to slovami: „Nemusím, ale chcem…“
Musím povedať, že vytvoriť niečo na SOŠ MIŠ nie je vôbec jednoduché a môžem zhodnotiť, že Magazín FRESH mi spríjemnil ráno. Ak sa chcete zabaviť alebo dozvedieť sa niečo nové, tak si ho rozhodne pozrite.
Po mojom prvom komentári ma zastavila profesorka Böhmerová a povedala: „Škoda, že si tam nedal aj nejaké riešenia, ktoré by mohli školu vylepšiť“ Toto je jedno z riešení. Začnite robiť to, čo študujete a to, čo vás baví.

Jedna rada pre ostatných: Neskúste na nich nadávať. To vie každý, skúste vymyslieť niečo lepšie a zrealizovať to! No a ak má niekto záujem pridať sa do tímu Magazínu FRESH, stačí vraj povedať profesorovi Guldanovi.

Mimochodom, odkaz pre profesorku Gajdošovú: Spisovne je v pokoji a nie v kľude, už som vás to učil.

Pridávam video, viem, že neradi hľadáte a klikáte. Je to náročná činnosť (vlastná skúsenosť)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *