Deň župných škôl v Avione

Grandiózne nákupné centrum sa opäť naplnilo ľuďmi, no tentokrát veľké davy tvorili študenti základných škôl hľadajúci svoje ďalšie študijné možnosti, či pracovné pozície do budúcnosti. To, či sa ich očakávania naplnili sme nezistili, no zoskupenie stredných škôl Bratislavského kraja sa snažilo čo najlepšie a najpresvedčivejšie prezentovať.

Okrem jednotlivých stánkov bol k dispozícií aj program, v ktorom mala každá škola vyhradený čas na svoju prezentáciu.  Desiatky zvedavých očí nevedeli odtrhnúť svoje pohľady od pódia, na ktorom sa výborne predviedla aj naša škola. Natália Rosinská a Oliver Lányi,  pomohli nahliadnuť záujemcom do poslania našej školy a ďalších budúcich renovácií. Na rozhovor pozvali pani riaditeľku  Mašlejovú a profesora Zdenka Cho, ktorí nás informovali o zmenách a renováciách školy. Aby sme dokázali svoje mediálne schopnosti lepšie odhaliť, prezentovali sme sa školskými médiami: časopisom Genezis, televíznym magazínom Fresh a Rádiom Genezis, v ktorom vyniká najmä vysielanie Chvíľka s Bory.

Okrem špičkovej prezentácie na pódiu sme sa úspešne popasovali aj s otázkam potenciálnych študentov SOŠMIŠ, ktorí neváhali a navštívili nás na našom stanovišti. Panovala tu priateľská atmosféra. Ukázali sme sa v tom najlepšom svetle, ako sa na Deň župných škôl v Avione patrí.

Videozáznam z nášho prezentovania sa na pódiu nájdete TU.

Kristína Filová 3.A

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *